letter van de omschrijving om de aanvragen te tonen die daarmee beginnen.
272313 | | Klinkt en leest als een idioot die staat te wateren?? (11) |
241754 | | Klinkt en zingt niet helemaal (10) |
241815 | | Klinkt en zingt niet helemaal (10) |
267451 | | Klinkt gek, de kleine in deze outfit?? (8) |
454912 | | Klinkt gelijk op de laatste plaats (7) |
232324 | | Klinkt gewoon niet gabber.... (10) |
215122 | | Klinkt goed voor de neus, maar is het niet. (9) |
141892 | | Klinkt goed waar je bijzit (5) |
141989 | | Klinkt goed waar je bijzit (5) |
142424 | | Klinkt goed waar je bijzit (5) |
371814 | | Klinkt hartstochtelijk ouder in de boekhouding (7) |
144953 | | Klinkt heel erg grappig in een middeleeuwse constructie. (9) |
144954 | | Klinkt heel erg grappig in een middeleeuwse constructie (9) |
141032 | | Klinkt helder maar verwart ons gehoororgaan (6) |
360912 | | Klinkt het geschrevene mager het is toch wel goed (7) |
412200 | | Klinkt het jou als muziek in de oren, als we de dichter inhuren en 'm poëtisch turf laten steken in de Drentse veenmoerassen ? (13) |
287671 | | Klinkt hetzelfde als een e (3) |
228745 | | Klinkt hetzelfde als het oud is (6) |
235414 | | Klinkt hetzelfde als het oud is (6) |
280989 | | Klinkt in de machinistenkamer (11) |
414913 | | Klinkt in de popmuziek als opschepperij (4) |
362087 | | Klinkt in een sprookjesnacht (2) |
52978 | | Klinkt in het bos niet denderend (7) |
87803 | | Klinkt in het bos niet denderend (7) |
260468 | | Klinkt in het spaans als een j (2) |
261370 | | Klinkt in het spaans als een J (2) |
41174 | | Klinkt in kleine kring vies anders (4) |
386214 | | Klinkt kostbaar, maar stelt niets voor (10) |
169906 | | Klinkt koud, maar 't wordt dan juist warmer (6) |