Inhoudsopgave puzzelwoordaanvragen

Klik op het nummer om naar de antwoorden te gaan.

272313Klinkt en leest als een idioot die staat te wateren?? (11)
241754Klinkt en zingt niet helemaal (10)
241815Klinkt en zingt niet helemaal (10)
267451Klinkt gek, de kleine in deze outfit?? (8)
454912Klinkt gelijk op de laatste plaats (7)
232324Klinkt gewoon niet gabber.... (10)
384169Klinkt gezond. (5)
215122Klinkt goed voor de neus, maar is het niet. (9)
141892Klinkt goed waar je bijzit (5)
141989Klinkt goed waar je bijzit (5)
142424Klinkt goed waar je bijzit (5)
371814Klinkt hartstochtelijk ouder in de boekhouding (7)
144953Klinkt heel erg grappig in een middeleeuwse constructie. (9)
144954Klinkt heel erg grappig in een middeleeuwse constructie (9)
141032Klinkt helder maar verwart ons gehoororgaan (6)
360912Klinkt het geschrevene mager het is toch wel goed (7)
412200Klinkt het jou als muziek in de oren, als we de dichter inhuren en 'm poëtisch turf laten steken in de Drentse veenmoerassen ? (13)
287671Klinkt hetzelfde als een e (3)
228745Klinkt hetzelfde als het oud is (6)
235414Klinkt hetzelfde als het oud is (6)
280989Klinkt in de machinistenkamer (11)
414913Klinkt in de popmuziek als opschepperij (4)
362087Klinkt in een sprookjesnacht (2)
52978Klinkt in het bos niet denderend (7)
87803Klinkt in het bos niet denderend (7)
260468Klinkt in het spaans als een j (2)
261370Klinkt in het spaans als een J (2)
41174Klinkt in kleine kring vies anders (4)
386214Klinkt kostbaar, maar stelt niets voor (10)
169906Klinkt koud, maar 't wordt dan juist warmer (6)
crosscountry-looseleaf
achievement