Inhoudsopgave puzzelwoordaanvragen

Klik op het nummer om naar de antwoorden te gaan.

169901Klinkt als niet zo slim persoon met maaiwerktuig (7)
135818Klinkt als normaal (3,5,2)
316194Klinkt als 'n zachte vlam tussen pa en tina?? (15)
243601Klinkt alsof chefs achter de verwarde drager staan! (6,3)
279697Klinkt alsof daar gespeeld wordt zonder Van Hanegem (9)
250325Klinkt alsof de god een zij is; mooi hoor? (7)
432426Klinkt alsof de kruik stevig is. Wat 'n stof! (6)
231324Klinkt alsof de lade wordt geprezen? (10)
388157Klinkt alsof de planeet het niet al te best heeft (9)
249290Klinkt alsof de voetbalclub geheel moe is en het niet meer bijhoudt? (7)
103092Klinkt, alsof deze werknemer het beroep te onaangenaam vindt (9)
257939Klinkt alsof de zoekmachine defect is (11)
260548Klinkt alsof die belgische gemeente al jaren gereed is (8)
116863Klinkt alsof dit in de papfabriek wordt gedaan (8)
117316Klinkt alsof dit in de papfabriek wordt gedaan (8)
117628Klinkt alsof dit in de papfabriek wordt gedaan (8)
426469Klinkt alsof er in het geheel geen waterplanten zijn in de Bollenstreek. (5)
387855Klinkt alsof er overdag plotseling vuurwerk wordt afgestoken (3,10,2,7,5)
97887Klinkt alsof het binnendringen van computers begint bij paardenraces (11)
244317Klinkt alsof het centrum geen kreukels heeft?? (15)
349035Klinkt alsof het een erg leuke boot is.... maar hier is echt niets leuks aan! (13)
405051Klinkt alsof het gereedschap wordt gejat. (10)
247228Klinkt alsof het huis leiding geeft? (9)
393314Klinkt alsof het stel ver uiteen is (9)
393353Klinkt alsof het stel ver uiteen is (9)
245753Klinkt alsof het stevig vlees is die vechtsport (8)
406519Klinkt alsof hier een voormalige buitenlander woont (8)
245715Klinkt , alsof hier het goud voor salomons tempel werd gehaald (4)
256908Klinkt alsof hier het goud voor Salomons tempel werd gehaald (4)
234876Klinkt alsof hij een klein complex aardig vindt?? (11)
crosscountry-looseleaf
achievement