Inhoudsopgave puzzelwoordaanvragen

Klik op het nummer om naar de antwoorden te gaan.

227286Klinkt als een orgaan die franse zangeres (4)
307765Klinkt als een pap-baas (11)
339218Klinkt als een papbereider maar is voor pennen (9)
319914Klinkt als een plaatje van een Engelse lady.... echt iets voor haar?? (7)
197406Klinkt als een reus uit de mythologie, maar is nogal elementair. (6)
435651Klinkt als een riooldeksel, maar is vaak een smakelijk toetje (7)
252653Klinkt als een schilderachtige wagen van Vincent (10)
437425Klinkt als een schilderij van Hermans (9)
252146Klinkt als een schreeuw van ouderen? (16)
239110Klinkt als een slimmigheid van een dronkaard (10)
364320Klinkt als een slippertje in het donker (11)
413085Klinkt als een smerige bevelhebber (4,8)
426806Klinkt als een soort hoofddeksel geweest, die emigrant (5)
445349Klinkt als een student die noten op zijn zang heeft (7)
200014Klinkt als een student die veel noten op zijn zang heeft (7)
200608Klinkt als een student die veel noten op zijn zang heeft (7)
437099Klinkt als een student die veel noten op zijn zang heeft (7)
239120Klinkt als een tafelslee vol met kit ? (14)
404114Klinkt als een testkamer voor kinderachtige hobbies (11)
291678Klinkt als een traditionele schoolkwaal (8)
235986Klinkt als een trekwapen wat vals? (7)
261373Klinkt als een vakantiebestemming in Azië (8)
447649Klinkt als een vaste kracht, maar kan oneindig veel beweging opleveren (8,7)
244131Klinkt als een verpakkingsattribuut, gemaakt van noten. (4)
333699Klinkt als een verslaafd lichaamsdeel (8)
227315Klinkt als een verwijtwoord voor iemand die zichzelf kan " bedruipen " in de zomer? (14)
443600Klinkt als een vlotte letter op het schaakbord (8)
370593Klinkt als een voedselstraat in Italië (6)
230443Klinkt als een vraag na het zoveelste smakeloze kopje koffie (5,2,3,8)
343959Klinkt als een vrouw die de weg kwijt is (9)
crosscountry-looseleaf
achievement