Inhoudsopgave puzzelwoordaanvragen

Klik op het nummer om naar de antwoorden te gaan.

446952Als zodanig wordt de maandag overleden prins Friso vaak gekenschetst (9)
447101Als zodanig wordt de maandag overleden prins Friso vaak gekenschetst (9)
441445Als zodanig ziet de VVD de terugkeer van de wolf in Nederland (6)
441781Als zodanig ziet de VVD de terugkeer van de wolf in Nederland (6)
149385Als zo een balen is heel erg
323447Als zoethoudertje jaagt de ordinaire vrouwenliefhebster illegaal op konijnen ? (9)
425581Als zogenaamde moeder heeft zij vele levens gered!! (7)
312612Als zo'n kistkalf zich probeert om te draaien, blijft hij jong (8)
113927Als zo'n muziekstuk 'm maar aan alle kanten bevalt! (6)
423975Als zwangerschap geen ziekte is dan zullen de nakomelingen van Kortjakje dat zeker wel zijn (15)
212058Als zwarte piet verklede slet met bijzondere troep (6)
212320Als zwarte piet verklede slet met bijzondere troep (6)
383145Als zij actief wordt, werkt ze niet (3)
53230Als zij bevalt kan dit werk worden gedaan (7)
53831Als zij bevalt kan dit werk worden gedaan (7)
335468Als zij die opent krijgt (zelfs) metaal problemen (10)
408355Als zij gekleed gaat in een tentjurk dan trekt hij dit pak aan. (14)
280251Als zij gestoken heeft drink dan ruim malaga (10)
280749Als zij gestoken heeft drink dan ruim malaga (10)
329073Als zij het fruit van dit merk eten vallen er spanen?? (7)
178330Als zij in de vroegte eten, is het bij ons al avond (11)
216039Als zij ingrijpt, hoeven we niets meer te verwachten (17)
216546Als zij ingrijpt, hoeven we niets meer te verwachten (17)
318902Als zij in het Hilton in beroep gaat komt er ruzie van door hem?? (10)
324594Als zij je de kost geeft wordt 't heel ander spul?? (9)
31789Als zij komt breekt de dag aan (6)
250349Als zij komt, breekt de dag aan (6)
424143Als zij morgen naar grootmoeder gaat draagt ze toch echt een verkeerd hoofddeksel. (9)
185586Als zij op het toneel staat vliegen de stukken er van af (13)
185763Als zij op het toneel staat, vliegen de stukken ervan af (13)
crosscountry-looseleaf
achievement