letter van de omschrijving om de aanvragen te tonen die daarmee beginnen.
39707 | | Als rechter optreden (9) |
39713 | | Als rechter optreden (9) |
48294 | | Als rechter optreden? (9) |
361270 | | Als reden wordt aangenomen dat de prijs van het land zal stijgen (15) |
30799 | | Als regel staat er een driepoot achter de bajes (4) |
349316 | | Als regel voor vis heel gewoon (7) |
343179 | | Als regisseur weet hij het altijd het eerste?? (12) |
347883 | | Als rekruut wordt men vaker uitgescholden voor sufferd. (7) |
86785 | | Als restaurantbezoeker neemt hij het ervan (9) |
78209 | | Als resultaat een huis achterlaten (9) |
82055 | | Als ridder heengaan (2,3,6,7) |
288775 | | Als 'r meer compact wordt gevoetbald door Sparta, dan is de fanatiekste supporter Jules Deelder tevreden (5-7) |
360393 | | Als Robin nu iets groter was had ze hier aan mee kunnen doen (11) |
307773 | | Als roggebrood een steen van niks (5) |
125260 | | Als rotterdammers elkaar voor de leeuwen willen gooien, moeten ze (4 + 7) |
371760 | | Als samenstel geen vies karwei (7) |
321299 | | Als Santorum balkt als een ezel, wordt het tijd om hem op te nemen (10) |
304162 | | Als sape harp speelt dient deze hoveling zich aan (8) |
288457 | | Als schaatsenrijder was hij echter een grote! (6) |
288461 | | Als schaatsenrijder was hij echter een grote! (6) |
262815 | | , , , , , als schapen zonder herder (6) |
266160 | | ....als schapen zonder herder (6) |
390095 | | Als schepper u opneemt krast hij wel (7) |
226211 | | Als schilder gaf hij niets uit (6) |
232253 | | Als schilder niet kinderachtig zo te horen (6) |
46457 | | Als schilders het werk beeindigen (8) |
310784 | | Als schilder was het een harde (5) |
310879 | | Als schilder was het een harde (5) |
311257 | | Als schilder was het een harde (5) |
190284 | | Als schilder was het (g)een sukkel (4) |