Inhoudsopgave puzzelwoordaanvragen

Klik op het nummer om naar de antwoorden te gaan.

39707Als rechter optreden (9)
39713Als rechter optreden (9)
48294Als rechter optreden? (9)
361270Als reden wordt aangenomen dat de prijs van het land zal stijgen (15)
30799Als regel staat er een driepoot achter de bajes (4)
349316Als regel voor vis heel gewoon (7)
343179Als regisseur weet hij het altijd het eerste?? (12)
347883Als rekruut wordt men vaker uitgescholden voor sufferd. (7)
86785Als restaurantbezoeker neemt hij het ervan (9)
78209Als resultaat een huis achterlaten (9)
82055Als ridder heengaan (2,3,6,7)
288775Als 'r meer compact wordt gevoetbald door Sparta, dan is de fanatiekste supporter Jules Deelder tevreden (5-7)
360393Als Robin nu iets groter was had ze hier aan mee kunnen doen (11)
307773Als roggebrood een steen van niks (5)
125260Als rotterdammers elkaar voor de leeuwen willen gooien, moeten ze (4 + 7)
371760Als samenstel geen vies karwei (7)
321299Als Santorum balkt als een ezel, wordt het tijd om hem op te nemen (10)
304162Als sape harp speelt dient deze hoveling zich aan (8)
288457Als schaatsenrijder was hij echter een grote! (6)
288461Als schaatsenrijder was hij echter een grote! (6)
262815, , , , , als schapen zonder herder (6)
266160....als schapen zonder herder (6)
390095Als schepper u opneemt krast hij wel (7)
226211Als schilder gaf hij niets uit (6)
232253Als schilder niet kinderachtig zo te horen (6)
46457Als schilders het werk beeindigen (8)
310784Als schilder was het een harde (5)
310879Als schilder was het een harde (5)
311257Als schilder was het een harde (5)
190284Als schilder was het (g)een sukkel (4)
crosscountry-looseleaf
achievement